Klasická klimatizácia série LOMO, ktorá  sa radí do strednej triedy. Má klasický dizajn bielej farby s podsvieteným panelom. Využíva moderné technológie ako G10 Inverter, ktorý zabezpečuje úspory energie. Inovatívne prepínanie napájania zabezpečuje 1 W príkonu v pohotovostnom režime. Jednotka je vybavená systémom COLD PLASMA, I FEEL, ČASOVAČ a iné. Jednotka je ohľaduplná k životnému prostrediu, využíva ekologické chladivo R32. Má zabudovaný WIFI modul vďaka čomu ju možno ovládať pomocou SMART aplikácie.

Dokumenty:

  Gree Lomo

  • WiFi modul
  • Cold Plasma generátor (mimo 24K)
  • 4 stupne rýchlosti ventilátora
  • Elektronické nastavenie lamely vo vertikálnom smere
  • Funkcia temperovania na 8 °C
  • Pohodlná regulácia teploty s funkciou „I FEEL“
  • Prevádzkový rozsah chladenia -15 – 43 °C
  • Prevádzkový rozsah vyhrievania -15 – 24 °C
  • Automatický reštart
  • Biely dizajn vnútornej jednotky
  • Vnútorná jednotka GWH12QB-K6DND6I/I
  • Vnútornú jednotku je možné využiť aj v zostave FREE-MATCH
  • Vonkajšia jednotka GWH12QB-K6DNB8I/O

   

  FUNKCIA HEALTH / COLD PLASMA TECHNOLÓGIA

  Vybrané modely klimatizácií GREE sú vybavené funkciou HEALTH (ZDRAVIE). Túto veľmi užitočnú funkciu zaisťuje Cold Plasma generátor, ktorý je integrovaný do vnútornej jednotky splitovej klimatizácie. Pri väčšine modelov je funkcia HEALTH (ZDRAVIE) aktivovaná automaticky spoločne s ventilátorom vnútornej jednotky. Kombinácia integrovaného Cold Plasma generátora a vzduchových filtrov klimatizácie zaistí významnú inaktiváciu vzdušných patogénov.

  Vnútorná jednotka klimatizácie počas prevádzky nasáva vzduch z miestnosti, ktorý môže obsahovať prach alebo častice vrátane baktérií. V rovnakom čase sú v najužšom mieste, kadiaľ jednotkou vzduch prechádza, Cold Plasma generátorom emitované milióny negatívnych iónov, ktoré sa doslova prilepia na tieto častice a baktérie. Negatívne ióny spôsobia, že sú častice a baktérie veľmi ťažké na to, aby ďalej zostali vo vzduchu, a sú zachytené vzduchovým filtrom. Už po 2 hodinách prevádzky je vďaka COLD PLASMA technológii vzduch v miestnosti čistejší, sviežejší a má významne redukované množstvo baktérií.

  Chráňte svoju rodinu pomocou COLD PLASMA technológie! Znížite tak pravdepodobnosť onemocnenia na chrípku, alebo iné nemoci spôsobené baktériami prenášanými vzduchom. Znižovanie alergénov v takto čistenom vzduchu naviac priaznivo pôsobia na alergikov.

  Klimatizácie GREE

  GREE patrí medzi najväčších svetových výrobcov klimatizačnej a tepelnej techniky a jej produkty sa vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti a technickej vyspelosti, zároveň sú však veľmi šetrné k prírode. Do portfólia GREE sa radia rezidenčné jednotky pre byty a rodinné domy, systémy pre ľahkú komerciu a kancelárie, ale aj GMV celky s unikátnou štruktúrou pre tie najnáročnejšie prevádzky

  3D špirála

  Nová technológia prúdenia vyfukovaného vzduchu Veľká smerovacie lamela so špirálou pre lepšie rozptýlenie vyfukovaného vzduchu do všetkých strán umožňuje chladenie zhora nadol a zaisťuje užívateľovi komfortnejšie prostredie.

  Ekologické chladivo

  ODP (potenciál rozkladu ozónu) je 0,
  GWP (potenciál globálneho otepľovania) je 3;
  Chladivo R290 (propán, C3H8) nezmení obsah uhľovodíkov v prírode, takže nemá priamy vplyv na skleníkový efekt.

  Zdravé a príjemné prostredie

  – Elektrostatický filter (odlučovač prachu), filter s katechínom, filter s aktívnym uhlím, filter s iónmi striebra, atď.
  – Ventilátor vnútornej jednotky pracuje pri nízkej rýchlosti a prevádzkový hluk je znížený na minimum.
  – Dokáže účinne sterilizovať a dodávať do vzduchu záporne nabité ióny kyslíka.
  – Jednotka bude pracovať pri veľmi vysokej rýchlosti ventilátora, aby sa urýchlilo ochladenie alebo ohriatie vzduchu v miestnosti.
  – Skondenzovaná voda sa mieša s prachom, ktorý sa potom odstráni znížením teploty pre zamrznutiu, zvýšením teploty pre odmrazovanie a záverečným zvýšením teploty tak, aby bol výparník suchý a čistý.

  Chytré funkcie

  – Klimatizáciu je možné ovládať na diaľku pomocou inteligentného mobilného telefónu a podobných zariadení.
  – Riadiace obvod dokáže detekovať poruchu jednotky, zobraziť zodpovedajúci kód poruchy a zastaviť prevádzku jednotky.
  – Môže zabrániť vnútornej jednotke vyfukovať studený vzduch, kým sa tepelný výmenník dostatočne nezahreje.
  – Klimatizácia vykonáva automatickú korekciu nastavenej teploty podľa naprogramované spánkovej krivky, aby zabezpečila vhodnú teplotu počas spánku užívateľa
  – Vďaka zhromažďovanie dát o okolitej teplote pomocou diaľkového ovládača môže klimatizácia pracovať podľa teploty v blízkosti užívateľa, aby mu zaistila maximálny tepelný komfort.

  Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
  GWH09QB-K6DND6Ido 65 m32,5 kW2,8 kW694 €
  GWH12QB-K6DND6Ido 95 m33,2 kW3,5 kW735 €
  GWH18QD-K6DND6Bdo 135 m34,6 kW5,2 kW1059 €
  GWH24QD-K6DND6Ado 195 m36,2 kW6,4 kW1379 €
  Farba

  biela

  Online ovládanie

  voliteľné príslušenstvo

  Prevádzkový rozsah chladenia

  -10 až 46 °C

  Prevádzkový rozsah vykurovania

  -15 až 18 °C

  Rozmery vnútornej jednotky (v x š x h)

  286x770x225 mm (platí pre modely do 3,5kW)

  Rozmery vonkajšej jednotky (v x š x h)

  550x658x275 mm (platí pre modely do 3,5kW)