Klimatizácia série FAIRY je novinkou na našom trhu a radí sa medzi vyššiu triedu klimatizácií. Moderný dizajn bielej farby s podsvieteným displejom zdobí strieborné lemovanie. Ponúka vyšší komfort pre uživateľa vďaka pokročilým a vyspelým technológiam ako G10 inverter. Je vybavený 7 stupňovým ventilátorom vrátane TURBA a TICHÉHO REŽIMU. Klimatizácia je vybavená 3-stupňovou filtráciou vzduchu, I feel režimom, časovačom a pod. Jednotka má zabudovaný WIFI modul na ovládanie pomocou SMART aplikácie.  Distribúciu chladu zabezpečuje ekologické chladivo R32 s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Dokumenty:

  Gree Fairy

  • WiFi modul
  • Cold Plasma generátor
  • 7 stupňov rýchlosti ventilátoru
  • Elektronické nastavenie lamely vo vertikálnom smere
  • Funkcia temperovania na 8 °C
  • Pohodlná regulácia teploty s funkciou „I FEEL“
  • Prevádzkový rozsah chladenia -15 – 43 °C
  • Prevádzkový rozsah vyhrievania -22 – 24 °C
  • Automatický reštart
  • Biely dizajn vnútornej jednotky
  • Vnútorná jednotka GWH12ACC-K6DNA1D/I
  • Vnútornú jednotku je možné využiť aj v zostave FREE-MATCH
  • Vonkajšia jednotka GWH12QC-K6DNA1D/O

   

  FUNKCIA HEALTH / COLD PLASMA TECHNOLÓGIA

  Vybrané modely klimatizácií GREE sú vybavené funkciou HEALTH (ZDRAVIE). Túto veľmi užitočnú funkciu zaisťuje Cold Plasma generátor, ktorý je integrovaný do vnútornej jednotky splitovej klimatizácie. Pri väčšine modelov je funkcia HEALTH (ZDRAVIE) aktivovaná automaticky spoločne s ventilátorom vnútornej jednotky. Kombinácia integrovaného Cold Plasma generátora a vzduchových filtrov klimatizácie zaistí významnú inaktiváciu vzdušných patogénov.

  Vnútorná jednotka klimatizácie počas prevádzky nasáva vzduch z miestnosti, ktorý môže obsahovať prach alebo častice vrátane baktérií. V rovnakom čase sú v najužšom mieste, kadiaľ jednotkou vzduch prechádza, Cold Plasma generátorom emitované milióny negatívnych iónov, ktoré sa doslova prilepia na tieto častice a baktérie. Negatívne ióny spôsobia, že sú častice a baktérie veľmi ťažké na to, aby ďalej zostali vo vzduchu, a sú zachytené vzduchovým filtrom. Už po 2 hodinách prevádzky je vďaka COLD PLASMA technológii vzduch v miestnosti čistejší, sviežejší a má významne redukované množstvo baktérií.

  Chráňte svoju rodinu pomocou COLD PLASMA technológie! Znížite tak pravdepodobnosť onemocnenia na chrípku, alebo iné nemoci spôsobené baktériami prenášanými vzduchom. Znižovanie alergénov v takto čistenom vzduchu naviac priaznivo pôsobia na alergikov.

   

  Chytré funkcie

  – Klimatizáciu je možné ovládať na diaľku pomocou inteligentného mobilného telefónu a podobných zariadení.
  – Riadiace obvod dokáže detekovať poruchu jednotky, zobraziť zodpovedajúci kód poruchy a zastaviť prevádzku jednotky.
  – Môže zabrániť vnútornej jednotke vyfukovať studený vzduch, kým sa tepelný výmenník dostatočne nezahreje.
  – Klimatizácia vykonáva automatickú korekciu nastavenej teploty podľa naprogramované spánkovej krivky, aby zabezpečila vhodnú teplotu počas spánku užívateľa
  – Vďaka zhromažďovanie dát o okolitej teplote pomocou diaľkového ovládača môže klimatizácia pracovať podľa teploty v blízkosti užívateľa, aby mu zaistila maximálny tepelný komfort.

  Bezpečnosť a spoľahlivosť

  – Využíva špeciálny antikorózny materiál pre zvýšenie odolnosti klimatizačného zariadenia voči korózii a pôsobeniu kyselín vo vlhkom prostredí.
  – Pre blok elektroniky je použitý nový ohňovzdorný materiál BMV, ktorý je bezpečný a spoľahlivý.
  – Jednotka dokáže stabilne fungovať v širokom rozsahu napätí od 145 do 265 V, je preto vhodná aj pre regióny s nestabilným napájaním.
  – Ak nie je dosť chladiva alebo je zablokovaný ventil, vnútorná jednotka klimatizácia zobrazí kód poruchy „F0“ a zastaví prevádzku, aby zabránila poškodeniu systému.

  Vysoká účinnosť a úspora energie

  – Po aktivácii energeticky úsporného režimu bude teplota pre chladenie nastavená na 27 ° C a rýchlosť ventilátora zmenená na nízku.
  – Keď sa klimatizácia zastaví a všetka záťaž ukončí prevádzku, bude pohotovostná spotreba maximálne 1 W.
  – Dokáže chytro detekovať stav námrazy a vykonávať rýchle odmrazovanie, aby sa zlepšila účinnosť odvádzanie tepla.
  – Potom, čo odvlhčovač vykoná rýchle vysúšanie a dokončí sušenie, bude v miestnosti udržiavaný určitý stupeň vlhkosti, aby sa zabránilo plesniveniu odevov.
  – Pokiaľ dôjde k výpadku napájania, po jeho obnovení sa jednotky v celej budove nebudú spúšťať súčasne na plný výkon, ale postupne tak, aby nedošlo k špičkovému preťaženie rozvodnej siete (najmä u veľkých budov)

  Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
  GWH09ACC-K6DNA1Ado 65 m32,7 kW3,0 kW869 €
  GWH12ACC-K6DNA1Ddo 95 m33,5 kW3,7 kW948 €
  GWH18ACD-K6DNA1Ddo 135 m35,2 kW5,3 kW1470 €
  GWH24ACE-K6DNA1Ado 195 m37,0 kW7,4 kW1730 €
  Farba

  biela

  Online ovládanie

  voliteľné príslušenstvo

  Prevádzkový rozsah chladenia

  -10 až 46 °C

  Prevádzkový rozsah vykurovania

  -15 až 18 °C

  Rozmery vnútornej jednotky (v x š x h)

  286x770x225 mm (platí pre modely do 3,5kW)

  Rozmery vonkajšej jednotky (v x š x h)

  550x658x275 mm (platí pre modely do 3,5kW)