sirux s.r.o | Klimatizácie a tepelné čerpadla Levice

KLIMATIZÁCIA DAIKIN V LEVICIACH

Vitajte na internetovej stránke spoločnosti sirux s.r.o. , ktorá je autorizovaným predajcom svetovo najpopulárnejších klimatizácií japonskej značky Daikin. Jej výrobky sa vyznačujú vysokou funkčnosťou, spoľahlivosťou a najmä inováciami, ktoré v tomto segmente nastavujú neustále nové trendy. Klimatizácie Daikin dostupné práve u nás  sú vysoko variabilné, a preto ich vhodným výberom možno zabezpečiť účinné chladenie alebo ohrievanie interiérov domácností, administratívnych, ale aj veľkých obchodných priestorov. Okrem nich sú u nás dostupné aj iné zariadenia Daikin, a to tepelné čerpadlá Daikin Altherma ktoré sú najpredavanejsie v Európe a svojou vyspelou technológiou patria medzi svetovú špičku. Čističky vzduchu získali mnohé ocenenia za dizajn a ich kvalitu a účinnosť ocenujú popredné svetové laboratória.

V rámci našich služieb vám okrem predaja a profesionálneho poradenstva pri kúpe klimatizácií, tepelných čerpadiel Daikin ponúkame aj nasledujúce:

  • Montáž a servis všetkých ponúkaných zariadení
  • Profesionálne poradenstvo
  • Obhliadky priestorov a spracovanie cenovej ponuky
  • profesionálne vyškolených pracovníkov
  • osobitý prístup ku každej realizácii
  • Showroom
  • Možnosť nákupu aj na splátky

Navštívte nás v našom showroome, ktorý sa nachádza v Leviciach na Kalnickej ceste 13.

quatro klimatizacia

NAŠE SLUŽBY

Počas našej dlhoročnej pôsobnosti na slovenskom trhu poskytujeme komplexné služby v oblasti klimatizácií ako domácnostiam tak aj právnickým osobám a priemyselným koncernom. Spolupracujeme s popredným výrobcom klimatizačných zariadení – Daikin.  Všetky klimatizačné zariadenia si zákazníci môžu u nás zakúpiť aj na splátky prostedníctvom spoločnosti Quatro Alebo nás možu navštíviť v našom Showroome  v Leviciach

V našom showroome nájdete vystavené všetky modely klimatizácií kde si ich možete vyskúšať a sami sa presvedčiť o ich vynimočných vlastnostiach a ich kvalitnom prevedení ktoré je samozrejmosť u všetkých zariadení značky Daikin.

Domácnosti

kúrenie, chladenie
klimatizácie DAIKIN
čističky vzduchu a vetranie

Podnikanie a priemysel

klimatizácie a vzduchotechnika

klimatizácia pre serverovne a výpočt. strediská
centrálne systémy chladenia vína
uvedenie do prevádzky
skúšobná prevádzka

Montáž a servis

obhliadka priestorov
návrh klimatizácie a kúrenia
montáž a uvedenie do prevádzky
záručný a pozáručný servis