A+++

Multi split vonkajšia jednotka s možnosťou pripojenia 3 vnútorných jednotiek pracujúcich nezávisle od inej súpravy vzhľadom na nastavenú teplotu a rýchlosť ventilátora, ale v rámci rovnakého režimu chladenia alebo vykurovania.

Dokumenty:

Vonkajšia jednotka 3MXM52N 

Multi split aplikácie (MXM)

Až 3 vnútorné jednotky na 1 vonkajšiu 3MXM52N

Štandardne je na jednu vonkajšiu jednotku napojená jedna vnútorná. Multi split vonkajšia jednotka 3MXM52N je vhodná na individuálne ovládanie až troch vnútorných jednotiek.

Jediná vonkajšia jednotka Daikin Multi Split ohreje alebo ochladí váš dom, kanceláriu alebo obchod a vy si už len bezstarostne vychutnáte príjemné prostredie. Navyše, jednotka spoľahlivo

funguje aj pri vonkajších teplotách až do -15°C. Sezónna účinnosť až do triedy A+++ pri chladení a A++ pri vykurovaní vďaka najnovšej technológii a zabudovanej inteligencii.

Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti.

Štandardne je na jednu vonkajšiu jednotku napojená jedna vnútorná. Na Multi split vonkajšiu jednotku ale môžete napojiť až 3 vnútorné jednotky

Vonkajšia jednotka: 3MXM52M
Chladiaci výkon kW: 5.2
Vykurovací výkon kW: 6.8
Počet pripojitelných jednotiek: 2-3
Max. počet pripojiteľných vnút. jednotiek kW: 9.0
Chladenie Energetický štítok: A+++
Pdesign kW: 3,00
SEER: 8,14
A.E.C. kWh: 223
Vykurovanie Energetický štítok: A++
Pdesign kW: 3,60
SCOP: 4,27
A.E.C. kWh: 1590