Daikin FVXM-F
A++

Parapetná jednotka ideálna na inštaláciu pod okno. Spĺňa požiadavky a poskytuje perfektný komfort vašej domácnosti.

Zabudnite na studené nohy a užívajte si príjemný teplý vánok na vašej podlahe !

Kategórie: Značka
Dokumenty:

FVXM-F

Parapetná jednotka s energetickou účinnosťou až A++

Jednotka, ktorá načúva všetkým vašim potrebám a poskytuje perfektnú klímu vo vašej domácnosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Od hlavy až k päte.

Výberom produktu s chladivom R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej

účinnosti. Malá výška jednotky umožňuje jej montáž pod oknom. Môže byť nainštalovaná oproti stene alebo zapustená.

Zvislá automatická oscilácia pohybuje vzduchovými klapkami hore a dolu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu, miestnu sieť alebo internet z Vášho smartfónu alebo tabletu. Týždenný časovač je možné nastaviť

na spustenie chladenia alebo kúrenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia. Vnútorná jednotka distribuuje vzduch úplne potichu. Vytvorený hluk dosahuje ledva 23 dB(A)

v režime sálavého tepla. Režim tichej prevádzky  obmedzuje jej hlučnosť, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte. Pre porovnanie, okolitý hluk v tichej

miestnosti dosahuje priemerne 40 dB(A). Pohodlná vertikálna automatická oscilácia zabezpečuje prevádzku bez prievanu a chráni strop pred znečistením.

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky.

 

   Hlavné výhody

  • Komfortné prúdenie vzduchu: Požadovaná teplota vo všetkých kútoch miestnosti.
  • Zapustenie do steny: Možnosť inštalácie na stenu alebo čiastočne do steny.
  • Celoročná prevádzka: Vykurujte celoročne a nebojte sa mrazov.
  • Týždenný časovač: Komfort ušitý na mieru, každý deň, každú hodinu, po celý týždeň – vďaka týždennému časovaču.

 

   Funkcie

REŽIM ECONO Znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Táto funkcia je tiež úsporná.VÝKONNÝ REŽIM Je možné ho zvoliť pre rýchle zohriatie alebo ochladenie; po vypnutí výkonného režimu sa jednotka vráti do prednastaveného režimu.AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE CHLADENIA-OHRIEVANIA Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.VEĽMI TICHÉ Vnútorné jednotky Daikin sú veľmi tiché. Takisto je zaručené, že vonkajšie jednotky nerušia ticho okolia.TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), čím zabezpečí tiché prostredie pre okolie.ZVISLÁ AUTOMATICKÁ OSCILÁCIA Možnosť zvoliť automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.AUTOMATICKÁ RÝCHLOSŤ VENTILÁTORA Automaticky zvolí potrebnú rýchlosť ventilátora na dosiahnutie alebo udržiavanie nastavenej teploty.STUPNE RÝCHLOSTI VENTILÁTORA Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.TITÁNOVO APATITOVÝ FOTOKATALYTICKÝ FILTER NA ČISTENIE VZDUCHU Odstraňuje mikroskopické častice zo vzduchu, silno rozkladá pachy a bráni rozmnožovaniu baktérií, vírusov, mikroorganizmov, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.TÝŽDENNÝ ČASOVAČ Je možné ho nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.INFRAČERVENÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu z diaľky.(Štandard).AUTOMATICKÝ REŠTART Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.SAMODIAGNOSTIKA Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.REŽIM NOČNÉHO NASTAVENIA Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.IBA VENTILÁTOR Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.SUCHÝ PROGRAM Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.

ONLINE OVLÁDAČ CEZ APLIKÁCIU Ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu (voliteľný adaptér siete WLAN).VIACMODELOVÉ ZOSTAVY K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.VRV PRE REZIDENČNÉ APLIKÁCIE K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 9 vnútorných jednotiek (aj s rôznymi výkonmi a až do veľkosti 71). Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať samostatne v rámci toho istého režimu.

Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
FVXM25F + RXM25N9do 65 m32,5 kW3,4 kW1 663 €
FVXM35F + RXM35N9do 90 m33,5 kW4,5 kW1 959 €
FVXM50F + RXM50N9do 130 m35,0 kW5,8 kW2 452 €
Farba

133

Online ovládanie

134

Prevádzkový rozsah chladenia

135

Prevádzkový rozsah vykurovania

136