A+++

Multi split vonkajšia jednotka s možnosťou pripojenia až 3 vnútorných jednotiek pracujúcich nezávisle od inej v rámci rovnakého režimu chladenia alebo vykurovania.

Dokumenty:

Vonkajšia jednotka 3MXM68N

Multi split aplikácie (MXM)

Až 3 vnútorné jednotky na 1 vonkajšiu 3MXM68N

Štandardne je na jednu vonkajšiu jednotku napojená jedna vnútorná. Multi split vonkajšia jednotka 3MXM68N je vhodná na individuálne ovládanie až troch vnútorných jednotiek.

Jediná vonkajšia jednotka Daikin Multi Split ohreje alebo ochladí váš dom, kanceláriu alebo obchod a vy si už len bezstarostne vychutnáte príjemné prostredie. Navyše, jednotka spoľahlivo

funguje aj pri vonkajších teplotách až do -15°C. Sezónna účinnosť až do triedy A+++ pri chladení a A+ pri vykurovaní vďaka najnovšej technológii a zabudovanej inteligencii.

Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti.

Štandardne je na jednu vonkajšiu jednotku napojená jedna vnútorná. Na Multi split vonkajšiu jednotku ale môžete napojiť až 3 vnútorné jednotky

 

Vonkajšia jednotka: 3MXM68M
Chladiaci výkon kW: 6.8
Vykurovací výkon kW: 8.6
Počet pripojitelných jednotiek: 2-3
Max. počet pripojiteľných vnút. jednotiek kW: 11.0
Chladenie Energetický štítok: A+++
Pdesign kW: 3,00
SEER: 7,29
A.E.C. kWh: 315
Vykurovanie Energetický štítok: A+
Pdesign kW: 3,80
SCOP: 3,83
A.E.C. kWh: 1851